Kurumsal

Sektörde hiç değişmeyen uzman kadrosuyla uzun yıllar Pendik halkına hizmet vermiştir.

Dervişoğulları halı yıkama siz değerli müşterilerine karşı her zaman hoşgörülü ve verdiği hizmetlerle halı yıkama sektöründe üst sıralara çıktı.

Bu başarımızdaki en büyük faktör müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmak ve onlara en kaliteli hizmeti vermemizden kaynaklanmaktadır.

Dervişoğulları halı yıkama, yılların verdiği tecrübeyle halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yerinde halı yıkama konusunda deneyimli bir hale gelmiştir.

Firmamız uzun yıllardan beri uzman ekip ve kadrosuyla her zaman müşterilerini memnun etmiştir. Halılarınızın yanlış ortamda yanlış stillerde  yıkanması hem  sizin hem ailenizin sağlığı hemde halınız açısından olumsuz sonuçlar doğurur.

Dervişoğulları halı yıkama da  çalışan işçilerimiz alanında uzman olmakla birlikte işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan tecrübeli elemanlarımızdan oluşmaktadır.

Dervişoğulları halı yıkama bu uzun yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Dervişoğulları halı yıkamada müşterilerimize olan saygımız her zaman sonsuzdur . Bizim için müşterilerimizin istekleri çok önemlidir.

Siz değerli müşterilerimiz bütün şikayetlerinizi bize çekinmeden iletebilirsiniz. Dervişoğulları halı yıkama da  halılarınız tüylerine ve  saçaklarına herhangi bir zarar verilmesi,  renginde bir solukluk  veya renk kayması olmaz. Olduğu taktirde şirketimiz tarafından bu zararınız  karşılanmaktadır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ÜSTHemen Ara